Duyurular

Gönüllü Yazarlar Alınacaktır

yazar

Bilimoloji sitesi olarak yayına başladığımız 2017 yılından beri hem güncel gelişmeleri takip ederek haber yayınları ve çeviri yazılar paylaşıyoruz, hem de çeşitli konularda yapılmış çalışmaları araştırarak orijinal yazılar yazıyoruz. Bu konuda sıkça paylaşımlar yapmaya çalışsak da hedefimiz çok daha fazlası. Eğer siz de bize katılıp sitemizde yazılarınızı paylaşarak katkı sağlamak istiyorsanız gönüllü yazarımız olmak için başvurabilirsiniz. 

Gönüllü yazarlık için şartlar

Bunun için öncelikle bilimsel yeterliliğe sahip olmanız ve literatürü takip edebilecek kadar İngilizce düzeyine sahip olmanız gerekiyor. Yazılarda dil bilgisine ve imla kurallarına özen göstermeli ve mutlaka kaynak belirtmelisiniz. Yalnızca bilimsel içerikli yazıları yayınlıyoruz. Sitemizde mevcut olan kategoriler dışındaki konularda yazılar kabul edilmeyecektir. 

Nasıl başvuru yapılır?

Başvurmak için kendinizi kısaca tanıtan bir mail ve yazdığınız bir yazıyı info@bilimoloji.com adresine göndermeniz gerekiyor. Yazınız daha önce başka bir sitede yayınlanmamış olmalı. Uygun bulunduğu takdirde yazınız yayınlanır ve size bir yazar profili oluşturulur. 

Lütfen yazıyı ve şartları dikkatlice okuyun. Yukarıda belirtilen şartları sağlamayan mailler ve gönderilen yazılar dikkate alınmayacaktır

Sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz, cevap verilecektir. 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır..